ВАЖНО!
Във връзка с прилагането на Регламент /ЕС/ 2016/679, СНЦ „Клуб Ситроен - България“ ще предприеме промяна в политиката за обработване на личните данни. Ще бъдете информирани какви данни се събират и с каква цел, след което ще е необходимо Вашето съгласие. В случай, че не желаете да предоставите лични данни, профилът Ви във форума ще бъде деактивиран

NG4

Модератор: glorious

Потребителски аватар

Автор на темата
bubsy

Регистриран: 07 ное 2007, 21:41
Кара: Xsara 1,4I,99г.,C5,2.2HDI,204hp,2011

NG4

Мнение от bubsy » 14 мар 2019, 12:39

Здравейте!
Имам възможност да взема NG4 и да заменя моето rneg my way.Струва ли си ъпгрейда и ако да какво трябва да сваля от колата за да тръгне и при мен?

Потребителски аватар

crazyfen

Регистриран: 28 дек 2008, 16:14
Кара: Citroen C5 X7 2.0 HDI

Re: NG4

Мнение от crazyfen » 16 мар 2019, 12:36

Що си мисля, че дисплея е малко по- голям от твоя съответно и рамката около него? Но не съм сигурен, ставаше дума за няколко милиметра 2-3
Упомена! Одере! Сдържам! Учуден! ПрУжина! АкУмулатор! СемеринГ! АУспУх! КлапАн! РезервОар! ГаЗ! ФорУм! ОбрЪч! КУпувам! ВрЪЗка! БОбина! ЛосТче! КаРбУратор! ИталиАнски! ГрадУс!

Потребителски аватар

Автор на темата
bubsy

Регистриран: 07 ное 2007, 21:41
Кара: Xsara 1,4I,99г.,C5,2.2HDI,204hp,2011

Мнение от bubsy » 16 мар 2019, 20:59

Ако трябва ще се преправи някак си.Днес бях да я видя преди да я взема и о....чудо.Опитали да я извадят дърпайки за кръглото копче :tupo: Резултата е счупено копче а пък самото NG4 беше в трагично състояние.Отделно няколко от копчетата бяха много изтрити.Пипали я с омазнени ръце.Трагедия.Тръгнах си с една кора да не съм капо от целия път.За момента отпада смяната.По навит съм на RT6 но е мисия невъзможна за нормални пари.Тук хич не се намира този модел.

Потребителски аватар

crazyfen

Регистриран: 28 дек 2008, 16:14
Кара: Citroen C5 X7 2.0 HDI

Мнение от crazyfen » 17 мар 2019, 00:15

Какви пари ако не е тайна ?
Упомена! Одере! Сдържам! Учуден! ПрУжина! АкУмулатор! СемеринГ! АУспУх! КлапАн! РезервОар! ГаЗ! ФорУм! ОбрЪч! КУпувам! ВрЪЗка! БОбина! ЛосТче! КаРбУратор! ИталиАнски! ГрадУс!

Отговори Предишна темаСледваща тема

Върни се в “Радио / CD / MP3 / Bluetooth / Навигация”