ВАЖНО!
Във връзка с прилагането на Регламент /ЕС/ 2016/679, СНЦ „Клуб Ситроен - България“ ще предприеме промяна в политиката за обработване на личните данни. Ще бъдете информирани какви данни се събират и с каква цел, след което ще е необходимо Вашето съгласие. В случай, че не желаете да предоставите лични данни, профилът Ви във форума ще бъде деактивиран

Неработещо радио-rneg my way(sd card)

Модератор: glorious

Потребителски аватар

Автор на темата
bubsy

Регистриран: 07 ное 2007, 21:41
Кара: Xsara 1,4I,99г.,C5,2.2HDI,204hp,2011

Неработещо радио-rneg my way(sd card)

Мнение от bubsy » 03 юни 2018, 20:58

Здравейте колеги!
След като откакто съм купил колата,радиото(rneg my way със sd card) периодично се рестартира.Мислех,че е от прегряване но вече съм почти сигурен,че проблема не е в това.От около две седмици обаче тотално спря да работи.Дисплея премигва като в опит да тръгне,радиото леко премигва и до там.Някой имал ли е проблем точно с този модел(който според мен е доста орязан отвсякъде)и дали ако е имал го е оправил някак си.Сега седи дилемата дали да го нося на ремонт или да търся друго.Ако и то е в същото положение само ще дам едни пари на вятъра.Цените на втора употреба(ако го има)са като от...Кореком :tupo: По бих се навил за rt6 но го няма.

Потребителски аватар

liuben

Регистриран: 23 фев 2005, 18:46
Кара: 2xCitroen C5 X7 2,0Hdi Aisin

Re: Неработещо радио-rneg my way(sd card)

Мнение от liuben » 03 юни 2018, 23:03

Не съм с този модел но и аз с РТ3 напоследък започна да се рестартира често и като ми писна го свалих и където се осъмних припойх всичко. Вече втори месец няма грижи.

Изпратено от моят Redmi Note 4x с помощта на Tapatalk

Потребителски аватар

Автор на темата
bubsy

Мнение от bubsy » 04 юни 2018, 12:32

В петък ще го нося на ремонт и ако намерят нещо ще се прави.Платката ми е многослойна и е трудно за припояване всичко.

Потребителски аватар

Автор на темата
bubsy

Мнение от bubsy » 05 юни 2018, 21:22

bubsy написа:
04 юни 2018, 12:32
В петък ще го нося на ремонт и ако намерят нещо ще се прави.Платката ми е многослойна и е трудно за припояване всичко.
Не е многослойна,объркал съм се.Имам и четири празни дупчици около които пише usb.Ако се запоят жички дали има шанс да тръгне и флашка?

Отговори Предишна темаСледваща тема

Върни се в “Радио / CD / MP3 / Bluetooth / Навигация”