ВАЖНО!
Във връзка с прилагането на Регламент /ЕС/ 2016/679, СНЦ „Клуб Ситроен - България“ ще предприеме промяна в политиката за обработване на личните данни. Ще бъдете информирани какви данни се събират и с каква цел, след което ще е необходимо Вашето съгласие. В случай, че не желаете да предоставите лични данни, профилът Ви във форума ще бъде деактивиран

Смяна на Bluethooth на С5 Х7

Модератор: glorious

Потребителски аватар

Автор на темата
Bebo85
Новак
Регистриран: 10 юли 2011, 13:15
Кара: C5

Смяна на Bluethooth на С5 Х7

Мнение от Bebo85 » 01 ное 2017, 17:48

Здравейте, в моя С5Х7 има оригинална аудио система RD4 с MP3 и Bluethooth, но Bluethooth-a няма функцията Music Stream, по-новия модел на Bluthooth модула има тази функиция. Намрил съм си нов модул и искам да го взема да го сменя.
Интересуваме дали мога да ги подменя, буксите са им еднакви и необходимо ли ще е да се активира с Лексия отново при положение че сегашния модул работи! Някой ако го е правил моля да сподели!

Потребителски аватар

TheReaper

Регистриран: 11 мар 2009, 21:31
Кара: C5 II 2.0 HDI 138

Re: Смяна на Bluethooth на С5 Х7

Мнение от TheReaper » 17 ное 2017, 13:34

Здравей,
Има някои тънкости при тази смяна. Като например, че пиновете в буксата трябва да се пренаредят по друг начин и може би да се развържат двата канала на аудио изходите/входовете, заради стереото. Дисплея ти също трябва да е версия 71.0 и нагоре, а модела на радиото трябва да завършва на 03.
Ако искаш, мога да те уредя с едно радио RD45, което си сложих аз, а защо мисля да се отказвам от него, ще напиша в другата тема за Bluetooth.
LZ1MII

Отговори Предишна темаСледваща тема

Върни се в “Радио / CD / MP3 / Bluetooth / Навигация”