ВАЖНО!
Във връзка с прилагането на Регламент /ЕС/ 2016/679, СНЦ „Клуб Ситроен - България“ ще предприеме промяна в политиката за обработване на личните данни. Ще бъдете информирани какви данни се събират и с каква цел, след което ще е необходимо Вашето съгласие. В случай, че не желаете да предоставите лични данни, профилът Ви във форума ще бъде деактивиран

Bluetooth спря да работи, не може да се влезе в менюто му

Модератор: glorious

Автор на темата
vladoc4
Четящ
Регистриран: 28 авг 2016, 20:50
Кара: Citroen C4 Grand Picasso

Bluetooth спря да работи, не може да се влезе в менюто му

Мнение от vladoc4 » 30 авг 2016, 17:24

Здравейте,

Чисто нов съм тук имам проблем с Bluetooth на Citroen C4 Grand picasso 2007 дизел автоматик пилотиран, работеше си почти перфектно и изведнъж спря да се свързва с телефона ми, а като вляза в менюто да му направя настройка да си намери телефона изобщо не ме пуска до менюто.

Стигам до тук и колкото и да натискам ОК не мога да вляза(бутона ОК си работи)

Изображение
(Снимката не е от моята кола, но менюто е същото)

Помислих да не е изгорял бушон, но на него е и климатика и тогава той нямаше да работи, а си работи.

..::[ Редакция (30 Авг 2016, 17:24)

Някой знае ли къде се намира този Bluetooth модул, да се мъча да го вадя, че може би е изгорял?

kiromimi
Нов потребител
Регистриран: 29 авг 2017, 20:47
Кара: C4 Picasso 1,6HDI

Re: Bluetooth спря да работи, не може да се влезе в менюто му

Мнение от kiromimi » 01 май 2018, 08:42

Здравей, колега!
Намери ли къде се намира въпросния модул? Аз имам нужда да го махна или просто откача. Смених радиото RD4 с RT5. Откачих модула от аудиото, тъй като новото си има вграден. Но стария трупа грешки, че няма комуникация с аудиото и искам да го махна.

Отговори Предишна темаСледваща тема

Върни се в “Радио / CD / MP3 / Bluetooth / Навигация”