ВАЖНО!
Във връзка с прилагането на Регламент /ЕС/ 2016/679, СНЦ „Клуб Ситроен - България“ ще предприеме промяна в политиката за обработване на личните данни. Ще бъдете информирани какви данни се събират и с каква цел, след което ще е необходимо Вашето съгласие. В случай, че не желаете да предоставите лични данни, профилът Ви във форума ще бъде деактивиран

ъпдейт на my way

Модератор: glorious

Автор на темата
bubsii
Редовен
Регистриран: 01 май 2015, 20:27
Кара: xsara 1,4 ги brc,C5,2.2HDI,204hp

ъпдейт на my way

Мнение от bubsii » 21 фев 2016, 18:23

Здравейте!
Отскоро имам Ц5 и имам проблем с навигацията.Модела на навигацията е My Way с sd карта.Проблема е,че картата е стара а изтеглих нова тук от форума и не тръгва.При поставянето на sd картата на дисплея изоисва"Navigation currently not avilable.Please insert navigation medium".Където прочетох за ъпдейт на устройството пишат за sd карта 16GB.Моята е 32GB.Възможно ли е да не разпознава толкова голями карти?Проблема в големината на картата ли е или трябва да се ъпва устройството?Нямам никаква идея какво да правя.
Днес пък пъхнах един диск с мр3 и блокира в CD-то.Има ли начин да го извадя безболезнено или трябва да се сваля радиото?

Потребителски аватар

dier
Редовен
Регистриран: 22 юни 2007, 15:21
Кара: Citroen Saxo 1.1i ; Citroen C5 X7 2.0HDI

Re: ъпдейт на my way

Мнение от dier » 21 фев 2016, 18:57

Не съм пробвал с толкова голяма карта, пишат за 16GB защото на 8BG няма да се събере, firmware какъв ти е, ако е R20h 20.16 определено няма да стане, картата форматира ли я на Fat32, разархивира ли архивите преди да ги качиш на картата, влезе ли в скритите менюта за да рестартираш системата?
При мен firmware е R50b R50.03 колкото и да го не харесват някой.
Ето ти да видиш как се ресетва системата:
https://www.youtube.com/watch?v=p1cOUOMAav8

Автор на темата
bubsii
Редовен
Регистриран: 01 май 2015, 20:27
Кара: xsara 1,4 ги brc,C5,2.2HDI,204hp

Мнение от bubsii » 21 фев 2016, 22:35

Това клипче го гледах и от него разбрах как се рестартира навито.Изтеглих карта от Пежо форума и тръгна.Не всеки път ми дава да си избера къде да отида,сякаш не е активна.Дава ми и някакво друго съобщение.Искам да си ъпна firmware,че сега е 27.01.От къде мога да го сваля?

Потребителски аватар

dier
Редовен

Мнение от dier » 21 фев 2016, 23:41

Ще ти го пратя на мейл или скайп около 22мб е, надявам се знаеш как се ъпдейтва.

mike
Новак
Регистриран: 16 юли 2016, 14:46
Кара: Citroen C5-III, 2.0

Мнение от mike » 13 авг 2016, 17:25

Здравейте,
За да не отварям нова тема по въпроса ще се включа в тази, защото въпроса ми е подобен. От седмица съм горд притежател на С5 -2009 година. Следвайки упътванията тук си обнових картите на навигацията, но не мога да разбера дали е нужно да правя и ъпдейт на фърмуера. Текущият ми е rneg_D_R20ter_R20.07. Прочетох няколко теми по въпроса тук и в други форуми, където и се споменава RT3, RT4, RT6... не знам моята коя и от къде да видя тази информация. Не мога и да открия читав линк за да изтегля ъпдейт и дали е точно за моята версия.

Благодаря предварително за помощта

nevo_sf
Новак
Регистриран: 04 окт 2017, 16:07
Кара: Citroen

Мнение от nevo_sf » 10 окт 2017, 17:54

Здравейте,

Аз съм със същият фърмуеър , като на колегата. Купих си ъдейта от Ситроен. след , като сложа диска ми казва ,че MP3 неможе да се разчете и това е. Имя ли някъква специфика за ъпдейта? Благодаря предварително.

Потребителски аватар

dier
Редовен

Мнение от dier » 13 окт 2017, 22:35

nevo_sf написа:
10 окт 2017, 17:54
....... Купих си ъдейта от Ситроен. след , като сложа диска.....
Какво си купил и какъв диск слагаш? Каква спецификация търсиш и на кое, да не би да питаш за обновяването на фърмуера?

Отговори Предишна темаСледваща тема

Върни се в “Радио / CD / MP3 / Bluetooth / Навигация”