ВАЖНО!
Във връзка с прилагането на Регламент /ЕС/ 2016/679, СНЦ „Клуб Ситроен - България“ ще предприеме промяна в политиката за обработване на личните данни. Ще бъдете информирани какви данни се събират и с каква цел, след което ще е необходимо Вашето съгласие. В случай, че не желаете да предоставите лични данни, профилът Ви във форума ще бъде деактивиран

Помощ, счупих металния рефлектор на крушката на фара, търся го

Всичко относно автомобилите

Модератор: Dass

Автор на темата
Mihailov
Новак
Регистриран: 24 ное 2008, 12:20
Кара: VW 3

Помощ, счупих металния рефлектор на крушката на фара, търся го

Мнение от Mihailov » 08 авг 2019, 22:25

Здравейте колеги!

Жена ми преди няколко години си купи C3 1.1 за градско. Свикна с колата, доволна е. Проблема е, че често гори крушките на фаровете, знаете за този проблем на модела.

Крушките на фаровете са много трудни за смяна, достъпа е ограничен и редовно се мъча с тях. При поредната смяна заедно с крушката се извади и металния рефлектор пред крушката. Като метална шапчица пред нея е. Направен е от някаква мека сивкава ламарина и се счупи след като се опитах да го поставя отново. Той има едни куки отзад които притиската крушката към фара, без него не става. Не успявам да го открия като резервна част, явно върви в комплект с фара. Не ми се купува цял фар заради тази ламаринка, в момента се движи на габарит от дясно. Моля за помощ и съдействие, ако на някой колега му се намира от сучпен фар или го има! Ще си платя и поема куриерските разноски, от Нови Искър съм, пишете ми на ЛС.

Прикачам снимка точно кое е.

Благодаря!
far-stanga-citroen-c3-6dca519b8cc484953b-1100-615-2-85-1.jpg

Върни се в “Главен форум”